CDMMobil

Teknoloji her geçen gün yaşamlarımızda daha fazla pay sahibi oluyor ve günlük hayattaki alışkanlıklarımızdan iş yapış modellerimize kadar pek çok şeyi değiştiriyor. Ulaşım da bu değişimden en çok etkilenen alanlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

CDMMobil ise temiz mobilite ve karbon emisyonunu minimum üreterek geçilen temiz bir dünya için teknoloji üretiyor. %100 elektrikli araç, elektrik motorları, sürücü ve batarya yönetim sistemi geliştirerek sürdürülebilir yaşamın önemli bir parçası olmayı hedefliyor.

CDMMobil olarak yeni dünya düzeninde insan hayatına değer katacak, çevreyle dost sürdürülebilir teknolojiler üreterek gününüz mobilite problemlerine yenilikçi çözümler sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

  • 30 yıla yakın otomotiv sektörü deneyimi.
  • Farklı disiplinlerin zenginleştirdiği çok yönlü beceriler.
  • Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ihtiyaçlarını karşılama arzusu.
  • Dünya ile dost teknolojiler üretme sorumluluğu.
  • Mobilite ihtiyaçlarına yerli ve milli çözümler üretme hedefi.


CDMMobil olarak bugün yerli ve milli yapımızla mobilite ürün ve hizmet platformu alanında faaliyetlerimizi sürdürerek Türkiye’yi gururlandırmaya; otomotiv sektörüne kullanıcı deneyimi odaklı rasyonel bakış açıları, fonksiyonellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlar getirmeye devam ediyoruz.

MANİFESTOMUZ

Endüstriye yön ver.
Geleceği şekillendir.

CDMMobil, bugünün teknolojisini zamanın ötesinde kullanabilen bir “İleri Teknoloji Şirketidir”. İnanç, bilgi ve teknolojiyle yol alırız; deneyim ve başarıyı paylaşırız. Sahip olduğumuz güçlü gelecek hedefiyle sadece kendi marka, ürün, hizmet üçgenimize değil; müşterilerimizin vizyonlarınada kusursuz uyum sağlamayı hedefleriz.

Çalışanlarımıza yönetimde aile olmanın geleneksel gücüyle işleyişte kurumsal profesyonelliği bir arada yaşatan yeni nesil hibrit bir çalışma ortamını sunarız. Yerli ve milli markalarımızla her anlamda yenilikçiliği ve dijital dönüşümü ifade ederiz.

ÜRETİM TESİSLERİ

Sermayesi, tasarımı ve mühendisliğiyle tamamen yerli yatırımlar olan CDMMobil Elektrikli Motoru ve TRAGGER elektrikli araçlarımızın üretimini Bursa, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim tesisimizde yapıyoruz.

CE, TSE ve Yerli Üretim belgelerine sahiptir. Üretim süreçlerimizin her aşamasını ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Temel değerlerimizi: “İnsanlığa Hizmet”, “Müşterilerimizin Memnuniyeti”, “Ülkemizin Gücü”, “Yenilikçilik” olarak tanımlar; teknoloji ve kalite açısından da sektöründe lider kuruluş olma şiarıyla aşağıdaki prensiplere bağlılığımızı taahhüt ederiz:

DETAYLI BİLGİ

Kalite Belgeleri

DAkkS
SZUTEST
SZUTEST