CDMPower

Sürdürülebilir bir gelecek için düşük karbon emisyonu ile elektrikli araç ve alt bileşenlerinin üretimini önceliğimiz olarak görüyor, sürdürülebilir ve insan odaklı teknolojilerimizle değer üretiyoruz.

Geliştirdiğimiz elektrikli araç tahrik motorları ve motor kontrol birimleri ile pazarın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

İcat Edilmiş, Yeniden Keşfedilmiş Elektrik Gücü. Buhar basıncının mekanik enerjiye dönüştürülmesi ile başlayan sanayi devriminin başlarında; tekerlekli arabaların yerini buhar gücüyle çalışan arabalara bırakması beklendi fakat çok hantal, gürültülü ve pahalı olmaları sebebiyle yaygınlaşamadı. 1880’li yıllarda Almanların içten yanmalı motorları taşıtlara uygulaması ile bugünkü taşıtların çağı başlamış oldu.

Ozon tabakasındaki incelme ve delinmenin tüm insanların dikkatini çekmeye başladığı 2000’li yıllarda, büyük atmosfer kirleticilerinden olan içten yanmalı motorlar tüm dünyanın gündemine tekrar oturdu. Yenilenebilir enerjiler ile sürdürülebilir mobilite anlayışı tüm firmalar için ortak bir hedef halini aldı.

CDMPower Elektrikli Motor


İçten yanmalı motorlara göre daha az bileşene sahip olan elektrikli motorlar, yüksek verimlilik ve dayanıklılığa sahip. CDMMobil olarak elektrikli motorlarımızda düşük karbon emisyonu ile hem geleceğimizi güvence altına alıyoruz hem de daha uzun ömürlü kullanım sağlıyoruz.

CDMPower Elektrik Motoru Kontrol Birimi


CDMPower, elektrikli ve hibrit tahrik sistemine sahip binek ve hafif ticari araçlar için geliştirdiğimiz motor kontrol birimidir. Kalıcı mıknatıslı senkron motorlar için iyileştirilmiş tork kontrolüne sahip yazılımıyla yüksek verim ve performans gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.