Elektrikli Araç Alt Sistemleri

Otomotiv sektöründeki 30 yıla yakın tecrübenin CDMMobil’in gücüyle birleşmesiyle doğan Türkiye’nin ve dünyanın yeni elektrikli araç tahrik sistemleri gücü, CDMPower.

Electric vehicle powertrain, electric motor, EV inverter/motor controller, EV transaxle/axle, EV battery pack

CDMMobil olarak iklim değişikliğine dikkat çekiyor ve fosil yakıtlı araç ve cihazların daha az kullanılması fikrini benimsiyoruz. Bu motivasyonla TRAGGER elektrikli hizmet aracı ürün ailesinin yanında, CDMPower markasıyla da elektrikli araç tahrik sistemi ürünleri geliştiriyoruz. Elektrikli araçların güç sistemi komponentlerini tasarlıyor ve üretiyoruz. Yerli ve milli yapımızla ülkemize, sürdürülebilir özelliğimizle dünyaya değer katıyoruz.

Alanında uzman ekibimiz ve köklü bilgi birikimiz ile, elektrikli tahrik motoru geliştirme sürecinde deneyimliyiz. Firmaların tahrik sistemi tasarım süreçlerine dahil olarak; motor geometri tasarımı, elektromanyetik analiz, termal ve akışkan analizi ve prototip doğrulama konusunda güçlü bir çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Bu bilgi birikimi ve tecrübelerimizi CDMPower markası ile geliştirdiğimiz ve üretimini yaptığımız elektrikli tahrik motorlarında gösteriyoruz.

Motor tasarımı görselleri, motor manyetik analiz renkli görseller, çeşitli “EV motor torque-speed” grafikleri
motor kontrol birimi, EV motor inverter, EV motor controller,

Tahrik sistemleri alanındaki bilgi birikimi ve tecrübemizi, elektrikli motor kontrol birimleri geliştirme çalışmalarında da yansıtıyoruz. Firmamız ürünlerine ve çözüm ortağı olduğumuz partnerlerimize güç elektroniği tasarımı, baskı devre tasarımı ve gömülü yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Bu yetkinlikler kapsamında geliştirdiğimiz CDMPower elektrik motoru kontrol birimi ürünleri ile pazarın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.